Energopomiar gospodarzem spotkania networkingowego

spotkanie networkingowe Energopomiar

W dniu 11 kwietnia 2024 r. Energopomiar był gospodarzem i sponsorem spotkania networkingowego towarzyszącego seminarium „Zagadnienia techniczne ścieżki dekarbonizacji Coal-to-Nuclear” w ramach projektu DEsire. 

Podczas seminarium zapoznano uczestników z założeniami oraz dotychczas uzyskanymi rezultatami analiz technicznych. Rozmawiano o bezpieczeństwie energetycznym kraju, łańcuchu dostaw, regulacjach, akceptacji społecznej, edukacji kadr, ochronie środowiska, czyli wszystkich istotnych aspektach dekarbonizacji zgodnie ze ścieżką Coal-to-Nuclear. Dyskusje z sali konferencyjnej przeniosły się w kuluary i były kontynuowane podczas wieczornego spotkania w Hotelu Silvia Gold / Minibrowarze Majer.

DEsire (DEcarbonization & SItes REpowering) to projekt dotyczący dekarbonizacji polskiej energetyki z wykorzystaniem reaktorów jądrowych generacji III/III+ i IV.

Katarzyna Lukoszek

Kontakt dla mediów

Katarzyna Lukoszek

Kierowniczka Działu Komunikacji Marketingowej
kom. +48 693 694 360
e-mail: klukoszek@energopomiar.com.pl

inne wiadomości

Środowisko i klimat w raporcie ESG – zasoby wodne i morskie

Środowisko i klimat w raporcie ESG – zasoby wodne i morskie

Na co powinna zwrócić uwagę spółka raportująca zrównoważony rozwój w obszarze celów związanych z zasobami wodnymi i morskimi? Przedsiębiorstwo wskazuje, czy i w jaki sposób jego cele odnoszą się do: zarządzania istotnymi skutkami, zagrożeniami i szansami związanymi z...

Energopomiar w Związku Producentów Paliw z Odpadów i Biomasy

Energopomiar w Związku Producentów Paliw z Odpadów i Biomasy

Z dniem 14 maja 2024 r. Energopomiar został przyjęty w poczet członków Związek Producentów Paliw z Odpadów i Biomasy. Dziękujemy za uznanie i liczymy na owocną współpracę! Głównym celem ZPPOB jest wzmocnienie i rozwój gospodarki o obiegu zamkniętym, a także...